Terminlisten/TV-kamper 2020/21

Finner du feil i listen, kontakt post@bjorn-olsen.no

September

05. Klokken 16.00: Bolton 1-2 Bradford (Carabao Cup)
08. Klokken 20.00: Bolton 2-3 Crewe (EFL Trophy)
12. Klokken 16.00: Bolton 0-1 Forest Green Rovers
19. Klokken 16.00: Colchester United 2-0 Bolton
26. Klokken 16.00: Bolton 0-2 Newport County

Oktober

03. Klokken 16.00: Harrogate Town 1-2 Bolton
06. Klokken 18.30: Shrewsbury 2-1 Bolton (EFL Trophy)
10. Klokken 16.00: Bolton 0-0 Grimsby Town
17. Klokken 16.00: Bolton 1-2 Oldham Athletic
20. Klokken 20.45: Barrow 3-3 Bolton
24. Klokken 16.00: Cambridge United 1-1 Bolton
27. Klokken 20.00 Bolton 1-0 Bradford City
31. Klokken 16.00: Leyton Orient 4-0 Bolton

November

03. Klokken 20.00: Bolton 1-1 Mansfield Town
07. Klokken 16.00: Bolton 2-3 Crewe (FA cup)
13. Klokken 20.45: Bolton 2-0 Salford City (vises på Vsport2 og viaplay)
17. Klokken 20.00: Bolton 3-2 Newcastle United U21 (EFL Trophy)
21. Klokken 16.00: Stevenage 1-2 Bolton
24. Klokken 20.00: Scunthorpe United 0-1 Bolton
28. Klokken 16.00: Bolton 3-0 Southend United

Desember

05. Klokken 16.00: Bolton 3-6 Port Vale
12. Klokken 16.00: Walsall 2-1 Bolton
15. Klokken 20.45: Cheltenham Town 0-1 Bolton
19. Klokken 16.00: Bolton 0-3 Tranmere Rovers
26. Klokken 16.00: Carlisle United 3-3 Bolton
29. Klokken 21.00: Morecambe – Bolton UTSATT

Januar

02. Klokken 16.00: Bolton 0-1 Crawley Town
12. Klokken 20.00: Exeter City – Bolton
16. Klokken 16.00: Bolton – Cheltenham Town
23. Klokken 16.00: Tranmere Rovers – Bolton
26. Klokken 20.45: Mansfield Town – Bolton
30. Klokken 16.00: Bolton – Leyton Orient

Februar

06. Klokken 16.00: Salford City – Bolton
13. Klokken 16.00: Bolton – Stevenage
20. Klokken 16.00: Southend United – Bolton
23. Klokken 21.00: Bolton – Scunthorpe United
27. Klokken 16.00: Bolton – Barrow

Mars

02. Klokken 20.45: Oldham Athletic – Bolton
06. Klokken 16.00: Bradford City – Bolton
09. Klokken 21.00: Bolton – Cambridge United
13. Klokken 16.00: Port Vale – Bolton
20. Klokken 16.00: Bolton – Walsall
27. Klokken 16.00: Forest Green Rovers – Bolton

April

02. Klokken 16.00: Bolton – Colchester United
05. Klokken 16.00: Newport County – Bolton
10. Klokken 16.00: Bolton – Harrogate Town
17. Klokken 16.00: Grimsby Town – Bolton
20. Klokken 21.00: Bolton – Carlisle United
24. Klokken 16.00: Morecambe – Bolton

Mai

01. Klokken 16.00: Bolton – Exeter City
08. Klokken 16.00: Crawley Town – Bolton

 

© TVkampen.com – Fotball på TV